Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 15 nalezených)

Jaro 2012

Konečná tabulka Jaro 2012

Hanspaulská liga, Ročník: 2012, Sezóna: Jaro, Liga: 6, Skupina: B.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
12. Modrá vopice TJ 11 1 0 10 18:54 2

| Autor: admin | Vydáno dne 26. 08. 2012 | 1183 přečtení | Počet komentářů: 111 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

XXX - Bronx KKK A 3:2

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Zemánek Pavel (B), Klofát Tomáš, Malý Petr, Radotínský Michal, Špánek Petr, Václavík Lukáš, Zápotocký Tomáš,
Vlastní referát: neuveden

Góly: 28. min Zápotocký Tomáš;  30. min Kencl Lukáš;
Karty: 20. min Václavík Lukáš ŽK;
Zápis rozhodčího: Velmi slušně hrané utkání v duchu fair play. 1.půle pod taktovkou hostů, v 2.půli dorazil 6.hráč domácích a obraz hry se zcela změnil. Nebýt gólmana Halíka výsledek by vypadal úplně jinak.
Nejlepší podle rozhodčího: Malý Petr

Jaro 2012

10.kolo: KKK Bronx A - Vyzunk FM 9:3

Datum zápasu: 11. 6. 2012, 10. kolo

Bronx KKK A - Vyzunk FM 9:3

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Václavík Lukáš (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Mahdík Miloslav, Malý Petr, Radotínský Michal, Škoda Petr, Špánek Petr, Zemánek Pavel,

Góly: 10. min Radotínský Michal;  20. min Dixa Petr;  34. min Dixa Petr;  48. min Dixa Petr;  49. min Špánek Petr;  49. min Mahdík Miloslav;  50. min Radotínský Michal;  54. min Čakurda Roman;  55. min Bassetto Václav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté měli výborný nástup a zanedlouho vedli o 2 góly. Domácí však do poločasu srovnali a krátce po změně stran šli do vedení. 12minut před koncem hosté zkolabovali a během 3 minut obdrželi 4 branky. V závěru přidali domácí ještě 2 trefy a získali oba body.
Nejlepší podle rozhodčího: Dixa Petr

Slovo kapitána:

Utkání o postup bylo náročnější než vypovídá skóre. Soupeř vedl 2:0 a byl nebezpečný, ale přepálil tempo a následkem hry na počet ve 2. půli odpadl. Parádní výkony Džed, Dixi, Romča, ale všichni k zápasu přistoupili příkladně. Díky všem, už jsme tam!

Sestava: Luki - Klofi, Peťan, Víťák, Romča - Džed - Dixi, Slávek (55. Basák), Myšák (55. Kenny)

Góly: (to si moc nepamatuju, pomožte!): Myšák (Dixi) 1:2, Dixi, Dixi, Džed, Myšák, Slávek (Dixi), Dixi (Romča) 7:2, Romča (Dixi) 8:2, Basák (Dixi) 9:2.

Jaro 2012

9.kolo: Bronx KKK A - Tatarský biftek 2:2 (0:1)

Datum zápasu: 4. 6. 2012, 9. kolo

Tatarský biftek - Bronx KKK A 2:2

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Zemánek Pavel (B), Čakurda Roman, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Mahdík Miloslav, Malý Petr, Radotínský Michal, Škoda Petr, Špánek Petr, Václavík Lukáš, Žižkovský Martin,

Góly: 33. min Špánek Petr;  55. min Špánek Petr;
Karty: 40. min Žižkovský Martin ČK;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Nejlepší podle rozhodčího: Špánek Petr

Se surovou hrou soupeře, která vyústila v ČK na obou stranách, jsme se bohužel za celý zápas nedokázali úspěšně vyrovnat. Nakonec jsme si výhru nechali netakticky utéct hurá fotbalem pár minut před koncem, i přes předchozí Džedovy fantastické góly. Soupeře podržel brankář, ale byl to opět zápas k vítězství. Chceme do 5. ligy?

Sestava: Akbar - Peťan, Víťák, Romča - Žiži - Dixi, Kenny, Džed, Slávek, Myšák.

Góly: Džed (Dixi) 1:1, Džed (-) 2:1. ČK: Žiži (45.).

Jaro 2012

8.kolo: Bronx KKK A - Dodo´s kings 1:1 (1:0)

Datum zápasu: 28. 5. 2012, 8. kolo

Bronx KKK A - Dodo´s kings 1:1

Góly: 25. min Čakurda Roman;
Zápis rozhodčího: Ve férovém utkání nakonec spravedlivá remíza.

Neurovnaný, profesorský výkon ve 2. půli nás stál první ztracený bod v sezóně. Soupeři patří ocenění za bojovnost, byl to ale zápas, který jsme měli dotáhnout do vítězného konce. Nehráli jsme vyloženě špatně, ale příliš nekoncentrovaně a bez důrazu před oběma brankami. Radovat z prvního zápisu se po hokejové teči může Romča, však si jej také dobrým výkonem zasloužil. Jako tým to ale za týden musí být lepší!

Sestava: Akbar - Peťan (30. Víťák), Klofi, Džed, Romča - Žiži - Dixi, Kenny, Slávek, Myšák.

Góly: Romča (? - přihlaš se!)

Jaro 2012

7.kolo: Bronx KKK A - Pivojs s.r.o.1.FC 4:0

Datum zápasu: 21. 5. 2012, 7. kolo

Pivojs s.r.o.1.FC - Bronx KKK A 0:4

Sestava Bronx KKK A: Škoda Petr (C), Zemánek Pavel (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Mahdík Miloslav, Malý Petr, Špánek Petr, Václavík Lukáš, Žižkovský Martin,

Góly: 13. min Dixa Petr;  34. min Žižkovský Martin;  43. min Dixa Petr;  56. min Dixa Petr;
Zápis rozhodčího: Bronx byl lepším týmem s nejlepším hráčem Dixou ve svém středu.

Jaro 2012

6.kolo: Bronx KKK A - Pavana AK 4:0

Datum zápasu: 14. 5. 2012, 6. kolo

Bronx KKK A - Pavana AK 4:0

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Zemánek Pavel (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Mahdík Miloslav, Malý Petr, Škoda Petr, Špánek Petr, Žižkovský Martin,

Góly: 6. min Dixa Petr;  27. min Dixa Petr;  48. min Mahdík Miloslav;  49. min Žižkovský Martin;
Zápis rozhodčího: Výborný výkon domácích.

Jaro 2012

5.kolo: Bronx KKK A - Lachtánci 1.WC 3:2

Datum zápasu: 30. 4. 2012, 5. kolo

Lachtánci 1.WC - Bronx KKK A 2:3

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Zemánek Pavel (B), Bassetto Václav, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Malý Petr, Škoda Petr, Špánek Petr, Václavík Lukáš, Žižkovský Martin,

Góly: 8. min Dixa Petr;  9. min Dixa Petr;  33. min Žižkovský Martin;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas, na který se dalo dívat.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden

Problémové utkání, kde jsme sestavu lepili jak se dalo. Ve 20. minutě navíc odstoupil Dixi, naštěstí do té doby parádně splnil svou zápasovou normu dvou gólů. Vzhledem k 10 běhavým lachtanům na druhé straně jsme zbytek zápasu jsme odehráli ultra-defenzivně, s cílem hru neotvírat a hrozit smrtícími brejky, což se Žižimu naštěstí záhy povedlo. V nervózním závěru už výborná obrana s Akbarem vítězství pohlídala, byť jsme si při bránění sáhli na dno sil. Chválím všechny za taktický výkon s nebezpečným soupeřem!

Sestava: Akbar - Lukáš, Klofi, Víťák - Žiži (30. Kenny) - Dixi (20. Basák), Džed, Kenny (30. Žiži)

Góly: Dixi (-) 1:0, Dixi (Víťák) 2:0, Žiži (-) 3:1.

Jaro 2012

4.kolo: Bronx KKK A - Modrá vopice TJ 4:1

Datum zápasu: 23. 4. 2012, 4. kolo

Bronx KKK A - Modrá vopice TJ 4:1

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Zemánek Pavel (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Mahdík Miloslav, Malý Petr, Václavík Lukáš, Žižkovský Martin,

Góly: 34. min Mahdík Miloslav;  42. min Dixa Petr;  50. min Dixa Petr;  59. min Malý Petr;
Zápis rozhodčího: Velice bojovné a tvrdé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. 1.poločas využil své šance ke vstřelení gólu pouze tým Modré opice. 2.poločas měl stejný průběh, KKK Bronx přidal na důrazu i fotbalovosti a proměnil svou snahu v jasné vítězství, které se narodilo 10minut před koncem zápasu.

Jaro 2012

3.kolo: Bronx KKK A - Zodyhyd P.N.P. 11:1

Datum zápasu: 16. 4. 2012, 3. kolo

Zodyhyd P.N.P. - Bronx KKK A 1:11

Sestava Bronx KKK A: Kencl Lukáš (C), Václavík Lukáš (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Malý Petr, Radotínský Michal, Škoda Petr, Špánek Petr, Žižkovský Martin,

Góly: 3. min Špánek Petr;  34. min Žižkovský Martin;  37. min Dixa Petr;  38. min Žižkovský Martin;  40. min Radotínský Michal;  41. min Žižkovský Martin;  46. min Dixa Petr;  49. min Žižkovský Martin;  56. min Dixa Petr;  59. min Dixa Petr;  60. min Žižkovský Martin;
Zápis rozhodčího: První půle vyrovnaný stav, ve druhé však jasná záležitost v režii Bronxu.
Nejlepší podle rozhodčího: Žižkovský Martin

Nevídaná exhibice ve 2. poločase, ale utkání zpočátku nebylo tak jednoznačné a 1. půle pro nás musí být varováním. Klid všem dodal jistotou v brance Lukáš, i ostatním díky za parádní výkony a soustřeďme se na zápas za týden, těžší soupeři ještě přijdou!

Sestava: Lukas - Basak (40. Dzed), Vitak (45. Klofi), Romca - Zizi - Dixi, Mysak, Dzed (40. Kenny)

Jaro 2012

2.kolo: Bronx KKK A - Dirty Bastards 5:3

Datum zápasu: 2. 4. 2012, 2. kolo

Bronx KKK A - Dirty Bastards 5:3

Sestava Bronx KKK A: Malý Petr (C), Václavík Lukáš (B), Bassetto Václav, Čakurda Roman, Dixa Petr, Klofát Tomáš, Radotínský Michal, Škoda Petr, Špánek Petr, Zemánek Pavel, Žižkovský Martin,

Góly: 5. min Žižkovský Martin;  42. min Radotínský Michal;  46. min Žižkovský Martin;  53. min Dixa Petr;  60. min Malý Petr;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání rozhodlo to, že po zranění jednoho hráče hosté dohrávali bez střídání a v závěru jim chyběly síly.

Jaro 2012

1.kolo: Bronx KKK A - F.C.K. 3:1

Datum zápasu: 26. 3. 2012, 1. kolo

Bronx KKK A - F.C.K. 3:1

Sestava Bronx KKK A: Malý Petr (C), Zemánek Pavel (B), Čakurda Roman, Dixa Petr, Mahdík Miloslav, Radotínský Michal, Škoda Petr, Špánek Petr, Václavík Lukáš, Žižkovský Martin,

Góly: 8. min Radotínský Michal;  15. min Dixa Petr;  48. min Dixa Petr;
Zápis rozhodčího: Kvalitní a vyrovnané utkání, kde rozhodli branky v první půli pro Bronx. Na první kolo pěkný fotbal.