Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 15 nalezených)

Jaro 2010

Konečná tabulka Jaro 2010

Hanspaulská liga, Ročník: 2010, Sezóna: Jaro, Liga: 4, Skupina: A.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
12. Sebranka FC A 11 1 1 9 12:52 3

| Autor: admin | Vydáno dne 11. 08. 2010 | 1148 přečtení | Počet komentářů: 55 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Jaro 2010

11.kolo: KKK Bronx A - Sebranka FC A 3:6 (dodá ?)

Zápis PSMF:

Datum zápasu: 14. 6. 2010, 11. kolo

Sebranka FC A - Bronx KKK A 6:3

Sestava Bronx KKK A: Holásek Jakub, Mahdík Miloslav, Herynek Petr, Čakurda Roman, Zemánek Pavel (B), Malý Petr (C), Škoda Petr, Bassetto Václav, Zápotocký Tomáš, Klofát Tomáš, Špánek Petr, Dixa Petr,

Góly: 2. min Špánek Petr; 13. min Herynek Petr; 53. min Holásek Jakub;

Karty: nikdo

Zápis rozhodčího: Po divokém úvodu, kdy padl gól na obou stranách, bylo znát, že oba týmy budou spíš útočit a to je vidět i na výsledku.

Nejlepší podle rozhodčího: Herynek Petr

Jaro 2010

10.kolo: KKK Bronx A - Samson Bonella A 2:4 (dodá ?)

Zápis PSMF:

Datum zápasu: 7. 6. 2010, 10. kolo

Bronx KKK A - Samson Bonella A 2:4

Sestava Bronx KKK A: Holásek Jakub, Kencl Lukáš, Čakurda Roman, Zemánek Pavel (B), Malý Petr (C), Vávra Robert, Bassetto Václav, Zápotocký Tomáš, Klofát Tomáš, Špánek Petr, Dixa Petr,

Góly: 14. min Dixa Petr; 28. min Špánek Petr;

Zápis rozhodčího: Samson se sešel v malém počtu, ale chytrou hrou dokázal zvítězit. Bronx pohořel na neproměňování šancí.

Nejlepší podle rozhodčího: Dixa Petr

Jaro 2010

9.kolo: KKK Bronx A - Ruzyně 1995 AC 1:7 (dodá ?)

Zápis PSMF:

Datum zápasu: 31. 5. 2010, 9. kolo

Ruzyně 1995 AC - Bronx KKK A 7:1

Sestava Bronx KKK A: Holásek Jakub, Kencl Lukáš, Čakurda Roman, Zemánek Pavel (B), Malý Petr (C), Vávra Robert, Škoda Petr, Bassetto Václav, Zápotocký Tomáš, Klofát Tomáš, Špánek Petr,

Góly: 2. min Škoda Petr;

Zápis rozhodčího: Zasloužené vítězství pohyblivějšího a fotbalovějšího týmu. Šance byly na obou stranách, více jich však mělo mužstvo Ruzyně a z výhry se tak radovalo oprávněně. Zápas odehrán za zhoršených podmínek (dohráváno v půl desáté bez světel).

Nejlepší podle rozhodčího: neuveden

Jaro 2010

8.kolo: KKK Bronx A - Letná FC 4:5 (0:2) (dodá ?)

Slovo kapitána těsně po zápase:

30.05.2010: 8. kolo: Letná to vybojovala
V zápase o sestup jsme i tentokrát a to zcela zaslouženě prohráli 5:4 (2:0), když jsme prohrávali již po 4 minutách o dva góly. Hektický zápas ve kterém jsme celou dobu dotahovali a soupeř ke konci dohrával pouze ve čtyřech v poli po vyloučení. Náš výkon postrádal přesnost a především do předu pořádnou dynamiku pohybu. Snad to bude příště lepší. Víťák

Jaro 2010

7.kolo: KKK Bronx A - Křídla Ďáblic 1:3 (dodá ?)

23.05.2010: 7. kolo: Ďáblice nám přistřihli křídla.
Křídla Ďáblic se s námi ani bez hráče na střídání příliš nepárali a porazili naší velmi špatně hrající družinu 3:1 v zápase o sestup. Za nás se trefil pouze Dixi z penalty. Na tomto matchi nelze najít jediné pozitivum. Od teď hrajeme o holý život. Zdraví Víťák

Jaro 2010

6.kolo: KKK Bronx A - Vyzunk FM 2:4 (0:0) (podle Garveyho)

Nafackovat si je málo

Zápas dvou neskutečných poločasů. Na hřiště Na Pražačce máme veskrze dobré vzpomínky, neboť jsme zde většinou uhráli dobré výsledky. A to zejména v době, kdy tento plácek byl pokryt škvárou. Kde jsou ty doby.

Jaro 2010

5.kolo: KKK Bronx A - Kehar Club FC 1:3 (0:2) (dodá Agbar)

06.05.2010: 5. kolo: Tři fíky od Keharů Naše sestava v tomto matchi byla poznamenána omluvenkami a bylo to znát již od začátku. Po dlouhé době se sešel náš soupeř ve větším počtu než mi. Je to škoda, poněvadž to je hlavní důvod naší porážky. Do poločasu jsme obdrželi dvě branky, když nás soupeř úspěšně rozebíral. a mohl mít náskok ještě větší.
Ve druhé půli jsme sice přidali na úsilí, ale třetí gól naznačil, že dnes budem tahat za kratší konec. Drobnou korekci výsledku jsme provedli až v samém závěru. Hra nic moc a to mám namysli především bránění. Tak doufám, že snad příště borci. Nejspíš nastanou velké změny v sestavě.
čus bus Víťák

Jaro 2010

4.kolo: KKK Bronx A - Bratři v triku 2:2 (1:1) (podle Víťáka)

Jeden bod od Bratrů v triku

Jako ve Zlínských filmových ateliérech jsme si mohli připadat v pondělí večer. Na hřiště proti nám vyběhli Bratří v triku a pan Trnka by se asi divil. Namalovaní jsme ale tentokrát byli spíše my.

Jaro 2010

3.kolo: KKK Bronx A - Banana Chiquíta 1:5 (0:2) (dodá Džedáj)

20.04.2010: 3. kolo: Od Banánů pět banánů 1:5 (0:2)
Ač jsme nezačali střetnutí s Banány úplně nejhůř a měli i šace, tak kolaps v posledních pěti minutách první půle, kdy jsme inkasovali 2 branky nás psychicky poznamenal. Ve druhé části jsme ale předváděli chaotické bránění a to především z řad nevracející se zálohy. Dostali jsme další tři kusy na cestu do hospůdky. Za nás provedl pouze drobnou korekci výsledku v poslední minutě Dixi. Špatný výkon po všech stránkách snad bude brzy zapomenut a my předvedeme opět hru za kterou můžeme být hrdi. Report dodá Džedáj.
Víťák

Jaro 2010

2.kolo: KKK Bronx A - Autobazar Duo 6:3 (3:1) (podle Garveyho)

Do bazaru ještě nepatříme

S tímto soupeřem jsme se naposledy utkali na jaře 2003 a kde jinde než ve 4. lize. Bylo to po čerstvém pádu ze 3. ligy, kapitánem tehdy byl Honza Hruška a hráli jsme na Tupolevově ve Kbelích.

Jaro 2010

1.kolo: KKK Bronx A - Ujde to 1980 SK 2:2 (1:1) (podle Klofiho)

Ztráta nebo zisk?

První jarní kolo ve čtvrté lize, do které se náš tým probojoval opět po 6 letech, nás svedlo dohromady s týmem, se kterým jsme na jaře 2008 také otevírali sezonu, tenkrát ovšem ještě v páté lize a zatímco my jsme na podzim spadli do šesté, soupeř postoupil do čtvrté. Bronx však od té doby dvakrát slavil postup a soupeře, který se ve čtvrté zabydlel jsme dohnali.